برگزاری انتخابات هیئت رئیسه سازمان

۱۴۰۰/۰۸/۲۵ تعداد بازدید: ۹۷۱
print
برگزاری انتخابات هیئت رئیسه سازمان

 اعضای هیأت رئیسه سازمان نظام کاردانی ساختمان خراسان رضوی انتخاب و معرفی شدند . 

مراسم انتخاب رئیس ، نائب رئیس، خزانه دار و دبیر سازمان نظام کاردانی ساختمان خراسان رضوی در محل سالن جلسات اداره کل راه و شهرسازی استان برگزار گردید . 

در این مراسم که با حضور جناب مهندس منصوری معاون محترم مسکن و ساختمان،  جناب آقای مهندس خیاطی رئیس اداره توسعه مهندسی و نظارت بر مقررات ملی و کنترل ساختمان، آقای مهندس یاربی مدیر محترم حراست اداره کل راه و شهرسازی استان و اعضای جدید و قدیم هیأت رئیسه و هیإت مدیره منتخب پنجمین دوره سازمان نظام کاردانی ساختمان استان در محل سالن جلسات اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی برگزار شد . 

آقای مهندس یاربی مدیر حراست اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی با بیان اینکه همزمان با ابلاغ نظام نامه انتخابات، موضوع تشکیل هیئت نظارت، هیئت اجرایی، مراحل ثبت نام،بررسی صلاحیت ها ، برگزاری انتخابات و رسیدگی به شکایات به درستی و مطابق با دستورالعمل های ابلاغی انجام پذیرفته و در پایان اعضاء هیإت مدیره توسط اعضاء انتخاب گردیدند. وی افزود : امروز مسئولیتی سنگن بر دوش شما عزیزان که از تجربیات بسیار  خوب و مطلوب برخوردار هستید، است و بایستی این جایگاه را ارتقاء دهید و امانت دار رأی اعضاء باشید و در این مسیر قدم های ارزشمندی برداشته شود . 

 

در این مراسم آقای محمد کیهانی یزدی به عنوان رئیس سازمان،

آقای عزت اله فتحی به عنوان نائب رئیس،

آقای علیرضا احمدی به عنوان خزانه دار

و آقای حسین بختیاری به عنوان دبیر سازمان انتخاب شدند . 

 

شایان ذکر است سازمان نظام کاردانی ساختمان استان دارای بیش از 4000 عضو می باشد و در انتخابات 25 شهرماه 1400 در مجموع 9 نفر عضو اصلی ، 5 نفر عضو علی البدل هیأت مدیره و 2 نفر بازرس اصلی و 1 نفر بازرس علی البدل انتخاب شدند .

 

 

سازمان نظام کاردانی ساختمان خراسان رضوی

  •  آدرس سازمان : خراسان رضوی - مشهد مقدس - بلوار ارشاد - انتهای ارشاد 7 (بلوار دهخدا) - انتهای دوربرگردان - سمت چپ

    کد پستی : 9185934946
  •  تلفن تماس : 11-37672510-051
  • 051-37674240
  • نمابر : 37672100-051